(044) 581 30 77

Команда АО "Принцип"

Науковий радник
Коніжай Роман
Адвокатське об'єднання «Принцип» - це команда професійних адвокатів з багаторічним досвідом юридичної та адвокатської практики, які об'єднали свої можливості для захисту прав та інтересів клієнтів.
Чому ми
 • Високий рівень професіоналізму
  Адвокати АО «Принцип» та його партнери є випускниками провідних юридичних ВНЗ України, з ґрунтовною теоретичною та практичною підготовкою, багаторічним досвідом роботи як в Україні, так і за її межами.
 • Багаторічний досвід
  Успішний досвід роботи в різних органах, установах та організаціях як державної, так і приватної форми власності, дозволяють нам ефективно застосовувати отриманні знання, аналізувати ситуації и прогнозувати варіанти розвитку подій та перспективи справи, будувати стратегії захисту з врахуванням специфіки функціонування судів, прокуратури, фіскальних та правоохоронних органів, а також особливостей корпоративного управління.
 • Вирішення найскладніших питань
  Наша команда об'єднала кращих адвокатів, юристів та галузевих експертів, яким під силу вирішити найскладніші питання та найзаплутаніші кейси щодо захисту Ваших прав та інтересів.
 • Індивідуальний підхід
  Комплексний підхід та командна робота дозволяє нам застосовувати нестандартні рішення в межах законодавства України та враховуючи специфіку міжнародного права для ефективного захисту Ваших прав та інтересів.
Послуги та Практики
Комплексний адвокатський супровід господарської діяльності юридичних осіб, що гарантує стабільність та безпеку Вашого бізнесу.
Широкий спектр адвокатських та юридичних послуг фізичним особам
Представництво інтересів юридичних та фізичних осіб за кордоном
Супроводжуємо арбітражний розгляд комерційних спорів та якісно представляють інтереси юридичних осіб як позивачів, так і відповідачів.