(044) 581 30 77

Пампуха Геннадій Геннадійович

У сфері юриспруденції має досвід роботи понад 20 років. У сфері комерційного арбітражу, арбітражного процесу та третейського судочинства має досвід роботи понад 14 років, у тому числі у якості міжнародного арбітра та третейського судді.

У сфері судової експертизи – 12 років у якості керівника судово-експертної установи, заступника директора Департаменту судового та експертного забезпечення правосуддя Міністерства юстиції України, судового експерта.

У 2000 р. Геннадій Пампуха заснував Міжнародну юридичну корпорацію «Принцип». З ініціативи Геннадія Пампухи був створений і ним же очолений Постійно Діючий Третейський Суд при Міжнародній юридичній корпорації «Принцип», який став одним з найбільших та найавторитетніших в Україні.

Керуючий партнер
Геннадій Пампуха стояв біля витоків розвитку третейського судочинства в Україні. Саме він був одним з його піонерів, приймаючи активну участь у розробці Положення про Третейську палату України. У вересні 2005 р. був делегатом першого Всеукраїнського з'їзду третейських суддів України, на якому був обраний членом Президії та заступником Голови Третейської Палати України.

У 2007 р. Геннадій Пампуха виступав в якості ведучого популярної телепередачі "Судові справи" на телеканалі "1+1". Програма отримала широкий резонанс в суспільстві, мала високий рейтинг у глядачів.

У 2008 р. Геннадій Пампуха заснував Експертно-правову групу «Незалежний інститут судових експертиз», який зібрав під своєю егідою провідних судових експертів з України та Європи. Наразі він очолює Експертно-правову групу у якості керуючого партнера.
У 2008 р. отримав кваліфікацію адвоката та займався адвокатською діяльністю (Київська обласна колегія адвокатів).

У 2008 р. разом з європейськими колегами з Бельгії та Франції став співзасновником Міжнародної неприбуткової асоціації «Європейська арбітражна палата» (м. Брюссель, Бельгія), яка на сьогоднішній день об'єднує юристів, адвокатів, судових експертів, політиків і громадських діячів з 35 країн світу для втілення в життя принципу верховенства права в державному і громадському житті, розвитку міжнародного арбітражу і ADR, а також сприяння неформальному спілкуванню юристів з різних країн Європи і світу. Сьогодні Геннадій Пампуха очолює Асоціацію у якості Президента.

У 2014 р. обіймав посаду помічника Міністра юстиції України, потім - заступника директора Департаменту та начальника відділу організаційного та нормативно-правового забезпечення роботи Департаменту судового та експертного забезпечення правосуддя Міністерства юстиції України, керівника Управління експертного забезпечення Міністерства юстиції України.
27 травня 2016 р. був кваліфікований Центральною експертно-кваліфікаційною комісією Міністерства юстиції України як судовий експерт за спеціальністю «10.18».
Геннадій Пампуха з 2009 р. активно працює з молодими юристами в рамках різних освітніх проектів, навчальних програм, майстер-класів, круглих столів, семінарів, є організатором і керівником, а також Головою журі Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу, що проводиться Європейською арбітражною палатою серед студентів українських і зарубіжних ВНЗ.

У 2017 р. Геннадія Пампуху обрано членом правління Міжнародного інституту експертиз I.I.Expertise (м. Таллінн, Естонія).

Нагороджений Орденом «За заслуги в розвитку третейського судочинства в Україні» Президією Третейської Палати України, Орденом «Верховенства права та справедливості» та «Найвищим Орденом Юстиції» Всесвітнього юридичного альянсу.